Zamówienie przyłbic

Co i dla kogo

Szanowni medycy.

Ponieważ produkcja nie jest przemysłowa – proponujemy następujące maski przyporządkowane dla odpowiednich grup:

HD-LITE: Idealne dla pielęgniarek, do przychodni, domów seniora, dom pomocy społecznej – wszędzie tam, gdzie niema dużego zagrożenia spowodowanego np. warunkami atmosferycznymi, ruchami itd.

HD-PP i HD-3D – SOR-y i Ratownicy Medyczni, Oddziały Zakaźne.

Prosimy – robiąc zamówienie – bierzcie pod uwagę fakt, że czas produkcji masek PP i 3D jest dużo dłuższy niż HD-LITE i nie są dostępne od ręki.

Przyłbica HD-LITE

Super lekka przyłbica wykonana w całości z materiału PET-G, wyposażona w opaskę dystansową odstawiającą ją od czoła i zapewniającą przewiew powietrza i nie parowanie.

Wyposażona w gumkę zapewniającą dokładne dopasowanie się do głowy.

Przyłbica HD-PP

Przyłbica wykonana z 2 materiałów – opaska wykonana z Polipropylenu posiadającego atest PZH i PET-G – o idealnej przeźroczystości. Wyposażona w gumkę z otworami dla wygodnej regulacji dopasowania się do głowy.

Przyłbica 3D PRUSA

Przyłbica wykonana z materiału PET-G – zarówno opaska z wydruku 3D jak i szybka. 

Wyposażona w gumkę z otworami dla wygodnej regulacji.

Wszystkie produkowane przyłbice można odkażać w płynach do tego przeznaczonych (alkohol IPA i inne środki na bazie alkoholu). Przyłbice zostały wielokrotnie przetestowane i dopuszczone do użytkowania na oddziałach szpitalnych i ratunkowych przez pielęgniarki zakaźne jako sprzęt wielorazowego użytku.

Z uwagi na fakt, że przyłbice nie są produkowane w sterylnych warunkach – należy je przed pierwszym użyciem zdezynfekować.